پنج شنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٣
 • تجلیل از خانواده معظم دو شهید در استان بوشهر
  فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: ایران اسلامی امروز به برکت شهیدان والامقام برای همگان الگو است و امروز ما بیش از هرزمان دیگری نیازمند تکریم خانواده شهدا و ترویج فرهنگ ناب ایثار و شهادت در جامعه هستیم.

 • تسهیلات سفر کربلای معلی افزایش یافت
  مبلغ تسهیلات کمک هزینه سفرهای زیارتی عتبات عالیات برای کاروان‌های هوائی افزایش یافت.

 • بررسی مشکلات انشعابات درپروژه‌های مسکونی استان
  با پیگیری شرکت سازه پایدار فارس در فاصله کوتاهی انشعابات دو پروژه انبوه‌سازی الهیه پاسارگاد و الهیه صدرا نصب شده و به زودی آماده بهره‌برداری می‌شود.

 • دیدار با خانواده ستوانسوم شهید امین رحیمی داربید
  لوح تقدیر و چک غرامت بیمه عمر و حوادث به مبلغ 650 میلیون ريال توسط موسسه بیمه امید به خانواده این شهید‌گرانقدر اهداء شد.

 • نشاني سامانه پيامك موسسه علمي آموزشي
  جدید پیامکی موسسه خدمات علمی و آموزشی ناجی به شماره 110103001 راه اندازی شد.

نشريه نسيم خدمت
كل بازديد : 2643532
بازدید این صفحه : 348120
بازدید امروز : 7183
بازدیدکنندگان آنلاين : 2

آرشیو اخبار بنیاد


  چاپ        ارسال به دوست

شرکت تعاونی تولیدی توزیعی عطر گل یاس خبر داد

اجرای طرح مرحله چهارم سرمایه گذاری در پروژه تجاری و پارکینگ طبقاتی پاسداران

طرح مرحله چهارم سرمایه گذاری شرکت تعاونی تولیدی عطر گل یاس به منظور مشارکت در ساخت پروژه تجاری و پارکینگ طبقاتی پاسداران کلید خورد.

درجهت تحقق تجلی حضور مشارکت همه جانبه مردمی در خلق حماسه اقتصادی و به منظور استفاده بهینه از امکانات و منابع مالی موجود و با عنایت به برنامه ارتقای سطح درآمد کارکنان خدوم ناجا، شرکت تعاونی تولیدی توزیعی عطر گل یاس با برنامه ریزی هدف دار و جذب نقدینگی از اعضا و سوق آن به پروژه های بزرگ ملی تاکنون گام های موثری در جهت برنامه ریزی تأمین معیشت کارکنان ناجا برداشته است. این شرکت در این خصوص موارد زیر را به آگاهی می رساند:

براساس تعهدات منعقده بین این شرکت و متقاضیان در فاز اول، اصل و فرع سود علی الحساب مرحله اول اوراق مشارکت ( کسانی که تا تاریخ 90/9/28 ثبت نام نموده اند) با برنامه ریزی های انجام شده انشا الله در اواخر سال 1393 پرداخت می شود.

اصل و فرع سود علی الحساب مرحله دوم اوراق مشارکت متقاضیانی که در سال 1391 در قالب" سبد پروژه" ثبت نام نموده اند در موعد مقرر پرداخت خواهد شد.

و اینک طرح مرحله چهارم اوراق سرمایه گذاری شرکت تعاونی عطر گل یاس به منظور مشارکت کلیه کارکنان رسمی و پیمانی ناجا، بنیاد تعاون ناجا، خانواده های محترم شهدا، جانبازان، متوفیان و معلولان قیود خدمتی و بازنشستگان ناجا در " پروژه تجاری و پارکینگ طبقاتی پاسداران" به مناسبت دهه مبارک فجر از 12 بهمن ماه سال جاری به مدت 50 روز کاری انجام می شود .دستورالعمل اجرایی این طرح تدوین و از طریق دفتر فرماندهی محترم ناجا ابلاغ گردید .

جهت آگاهی از متن دستورالعمل اینجا کلیک کنید

 


١٤:٣٥ - دوشنبه ١٤ بهمن ١٣٩٢    /    شماره : ٥٨٤    /    تعداد نمایش : ١٥٠٥٧


امتیازدهی