يکشنبه ٢٥ بهمن ١٣٩٤
 • گشایش منازل سازمانی مجتمع امام موسی کاظم (ع) بندر عباس
  سردار تشکری در مراسم گشایش دو بلوک از مجتمع 768 واحدی امام موسی کاظم (ع) بندرعباس گفت: مهم‌ترین دغدغه مسئولان ناجا، تأمین مسکن در خور و شایسته برای کارکنان است.

 • بهترین تبلیغ گروه عملکرد خوب و مثبت آن است
  رحیم باهر گفت: باید سازوکاری فراهم شود تا در مقایسه با سال قبل شیوه‌هایی نو، مبتکرانه و خلاقانه داشته باشیم.

 • تحویل سه تقاطع غیر هم‌سطح در ارومیه در سال 92
  مدیر عامل سازه پایدار افق زنجان در جلسه مجامع منتهی به سال 92 گروه عمران و مسکن گفت: پذیرش پروژه‌های پیمانکاری، ارزش افزوده خوبی را برای گروه به همراه دارد.

 • نرخ کارمزد و سود وام مسکن حکمت در سال 93
  به گزارش موسسه صندوق تعاون و سرمایه گذاری مسکن، در اجرای مصوبات ابلاغی، نحوه پرداخت وام مسکن حکمت در سال 1393اعلام شد.

نشريه نسيم خدمت
كل بازديد : 10684977
بازدید این صفحه : 1106524
بازدید امروز : 14300
بازدیدکنندگان آنلاين : 1

اخبار > اجرای طرح مرحله چهارم سرمایه گذاری در پروژه تجاری و پارکینگ طبقاتی پاسداران


  چاپ        ارسال به دوست

شرکت تعاونی تولیدی توزیعی عطر گل یاس خبر داد

اجرای طرح مرحله چهارم سرمایه گذاری در پروژه تجاری و پارکینگ طبقاتی پاسداران

طرح مرحله چهارم سرمایه گذاری شرکت تعاونی تولیدی عطر گل یاس به منظور مشارکت در ساخت پروژه تجاری و پارکینگ طبقاتی پاسداران کلید خورد.

درجهت تحقق تجلی حضور مشارکت همه جانبه مردمی در خلق حماسه اقتصادی و به منظور استفاده بهینه از امکانات و منابع مالی موجود و با عنایت به برنامه ارتقای سطح درآمد کارکنان خدوم ناجا، شرکت تعاونی تولیدی توزیعی عطر گل یاس با برنامه ریزی هدف دار و جذب نقدینگی از اعضا و سوق آن به پروژه های بزرگ ملی تاکنون گام های موثری در جهت برنامه ریزی تأمین معیشت کارکنان ناجا برداشته است. این شرکت در این خصوص موارد زیر را به آگاهی می رساند:

براساس تعهدات منعقده بین این شرکت و متقاضیان در فاز اول، اصل و فرع سود علی الحساب مرحله اول اوراق مشارکت ( کسانی که تا تاریخ 90/9/28 ثبت نام نموده اند) با برنامه ریزی های انجام شده انشا الله در اواخر سال 1393 پرداخت می شود.

اصل و فرع سود علی الحساب مرحله دوم اوراق مشارکت متقاضیانی که در سال 1391 در قالب" سبد پروژه" ثبت نام نموده اند در موعد مقرر پرداخت خواهد شد.

و اینک طرح مرحله چهارم اوراق سرمایه گذاری شرکت تعاونی عطر گل یاس به منظور مشارکت کلیه کارکنان رسمی و پیمانی ناجا، بنیاد تعاون ناجا، خانواده های محترم شهدا، جانبازان، متوفیان و معلولان قیود خدمتی و بازنشستگان ناجا در " پروژه تجاری و پارکینگ طبقاتی پاسداران" به مناسبت دهه مبارک فجر از 12 بهمن ماه سال جاری به مدت 50 روز کاری انجام می شود .دستورالعمل اجرایی این طرح تدوین و از طریق دفتر فرماندهی محترم ناجا ابلاغ گردید .

جهت آگاهی از متن دستورالعمل اینجا کلیک کنید

 


١٤:٣٥ - دوشنبه ١٤ بهمن ١٣٩٢    /    شماره : ٥٨٤    /    تعداد نمایش : ٢٦٦٤٩


امتیازدهی